0
Taką kwotę zebraliśmy w dotychczasowych wyścigach

O co chodzi z tymi kaczkami?

W wielu miastach na świecie wyścig kaczek to już tradycja. Każdego roku startują w nich setki tysięcy gumowych kaczek. Wyścig zawsze organizowany jest na cele charytatywne. W 2014 roku Wyścig Kaczek po raz pierwszy zawitał w Lublinie a lublinianie od razu go pokochali.

Wyścigowi nieodłącznie towarzyszy porcja dobrej zabawy i adrenaliny związana z dopingowaniem kaczkowych, gumowych zawodników ścigających się w nurcie rzeki….

Jednak tak naprawdę najważniejsze w tym całym przedsięwzieciu są nie same kaczki ale dzieci! Dzieci, którym możemy pomóc angażujac swoich zawodników do wyścigu. Każda płynąca kaczka oznacza wykupioną cegiełkę, z której dochód przeznaczamy na pomoc dzieciom potrzebującym wsparcia.

Tak naprawdę to nie my, ale Wy drodzy Darczyńcy wystawiający swoich kaczkowych zawodników do wyścigu pomagacie tym dzieciom. To wasza zasługa! Dlatego BARDZO WAM DZIĘKUJEMY!

I liczymy na więcej. Im więcej kaczek płynie w wyścigu tym większą ilość dzieci możemy objąć pomocą!

  • Dołącz do nas!
  • Wystaw swoją kaczkę!
  • Pomóż dzieciom!
  • Razem możemy więcej!

Komu pomagamy?

Cały zysk z przedsięwzięcia przeznaczony jest na pomoc dzieciom. Do tej pory w zawodach wystartowało ponad 8500 zawodników, którzy „wypływali” łącznie kwotę 168.320 zł. Dzięki tym srodkom:

  • objęliśmy dzieci wsparciem poprzez finansowanie posiłków

  • dzieci mogły skorzystać z wakacyjnego wypoczynku

  • dzieci otrzymały stypendia naukowe lub inną pomoc w zakresie wsparcia edukacji

0
wystawione kaczki
0
zebranych pieniędzy
0
dzieci, które uzyskały wsparcie

Nagrody

1. NAGRODA

Więcej szczegółów niebawem 🙂

2. NAGRODA

Więcej szczegółów niebawem 🙂

3. NAGRODA

Więcej szczegółów niebawem 🙂

Zobacz wszystkie nagrody

Jak to działa?

Osoba chcąca wziąć udział w Wyscigu wpłaca darowiznę, która przekazywana jest na cel charytatywny a w zamian otrzymujesz cegiełkę oraz gumową kaczuszkę z indywidualnym numerem startowym (los).

W trakcie całodziennego, rodzinnego festynu wszystkie kaczki zostaną wypuszcza jednocześnie do rzeki i będą dryfować w kierunku mety (ok. 500m).

Kaczka, która dopłynie do mety jako pierwsza wygrywa dla swojego właściciela nagrodę główną. Pozostałe nagrody będą przyznane zgodnie z kolejnością przekraczania kaczek przez linię mety.

Do wyścigu można wystawić 1 kaczkę, rodzinę, drużynę lub nawet całe stado kaczek.

Im więcej kaczek płynie w wyścigu tym większej ilości dzieci możemy pomóc!

Najczęściej zadawane pytania

Wyniki VI Wyścigu Kaczek

Poniżej publikujemy listę miejsc i numerów z wynikami VI Lubelskiego Wyścigu Kaczek  Gratulujemy Zwycięzcom! Wszystkim dziękujemy za wsparcie akcji!   1. Kaczka numer: 276 - Wiktoria W. 2. Kaczka numer: 4960 - Dominika K. 3. Kaczka numer: 1339

Inauguracja 6. Wyścigu Kaczek

Inauguracja 6. Wyścigu Kaczek odbędzie się już czwartego kwietnia o godzinie 11.45 na Placu Łokietka w Lublinie- serdecznie zapraszamy! Dowiedz się więcej tutaj: https://www.facebook.com/wyscigkaczek/

Wyniki V Wyścigu Kaczek

Poniżej publikujemy listę miejsc i numerów z wynikami V Lubelskiego Wyścigu Kaczek 🙂 Gratulujemy Zwycięzcom! Wszystkim dziękujemy za wsparcie akcji! Kaczka nr 1402 – p. Katarzyna Kaczka nr 2667 – p. Staś Kaczka nr 179

Do grona naszych partnerów dołącza Sens. Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego!

Do grona naszych partnerów dołącza Sens. Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego https://web.facebook.com/SensPsychoterapia/ A w jaki sposób wspierają oni Wyścig Kaczek???? - w Sens można zakupić los/kaczkę wspierając tym samym Stowarzyszenie AGAPE - na Festynie będą mieli

Chcę wybrać swoją kaczkę

Przyłącz się do 7. Lubelskiego Wyścigu Kaczek!

Chcę wybrać swoją kaczkę

Wspierają nas