1 miejsce – nr 1945 – Pani Marta Kutrzepa
2 miejsce – nr 28 – Pani Paulina Kuziel
3 miejsce – nr 1759 – Pani Joanna Kaczyńska
4 miejsce – nr 1972 – Pani Paulina Kreczmańska
5 miejsce – nr 1932 – Pan Marcel Kowalewski
6 miejsce – nr 2744 – Pani Katarzyna Gożym
7 miejsce – nr 2009 – Pani Maria Mazek
8 miejsce – nr 1867 – Pani Katarzyna Łagód
9 miejsce – nr 30 – Pani Joanna Skałba
10 miejsce – nr 375 – Pan Jan Taraszkiewicz
11 miejsce – nr 1966 – Pani Małgorzata Krakowiecka
12 miejsce – nr 2323 – Pani Beata Bordzoł-Zalewska
13 miejsce – nr 1635 – Pan Artur Tyszkiewicz
14 miejsce – nr 2454 – Pan Marek Michalczuk
15 miejsce – nr 169 – Pani Julia Skupińska
16 miejsce – nr 887 – Pan Piotr Mirosław
17 miejsce – nr 1144 – Pan Jerzy Dudzic
18 miejsce – nr 2274 – Pani Jola Klębowska
19 miejsce – nr 1212 – Pani Justyna Kańczugowska
20 miejsce – nr 905 – Pani Anna Firczuk
21 miejsce – nr 2483 – Pani Julia Michalska
22 miejsce – nr 963 – Pani Kamila Kowalska
23 miejsce – nr 981 – Ks. Andrzej Szostek
24 miejsce – nr 1263 – Pan Andrzej Paździor
25 miejsce – nr 1139 – Pan Kacper Świś
26 miejsce – nr 2265 – Pani Anna Majewska
27 miejsce – nr 2862 – Pani Iwona Wodyk
28 miejsce – nr 168 – Małgorzata Szadkowska
29 miejsce – nr 2283 – Pani Joanna Lalak
30 miejsce – nr 70 – Pani Magdalena Pałka
31 miejsce – nr 2721 – Pani Emilia Wójtowicz
32 miejsce – nr 877 – Pani Weronika Aftyka
33 miejsce – nr 134 – Pan Grzegorz Szydłowski
34 miejsce – nr 2443 – Pan Arkadiusz Czachor
35 miejsce – nr 1328 – Pan Krystianek Szczęśniak
36 miejsce – nr 2291 – Pan Jakub Dłużniewski
37 miejsce – nr 584 – Pan Piotr Paździor
38 miejsce – nr 1433 – Pani Ewa Kuniewicz
39 miejsce – nr 1708 – Pani Agnieszka Rzechowska
40 miejsce – nr 1952 – Pan Jacek Waśniowski
41 miejsce – nr 2115 – Pani Teresa Kmieć
42 miejsce – nr 1388 – Magdalena Pawelec
43 miejsce – nr 1864 – Pani Iga Grudzińska
44 miejsce – nr 1266 – Pani Agnieszka Jezierska
45 miejsce – nr 112 – Pani Dagmara Misztal
46 miejsce – nr 136 – Pani Katarzyna Wolak-Meksuła
47 miejsce – nr 2024 – Pani Anna Zając
48 miejsce – nr 2001 – Pan Maciej Kozak
49 miejsce – nr 2408 – Pan Adam Lipiec
50 miejsce – nr 1993 – Pan Przemysław Mądzik
51 miejsce – nr 2100 – Pani Katarzyna Kujawska
52 miejsce – nr 1214 – Pan Mariusz Zdunek
53 miejsce – nr 2103 – Pani Luiza Kawka
54 miejsce – nr 966 – Pan Tomasz Król
55 miejsce – nr 2083 – Pani Dorota Kołtunowska
56 miejsce – nr 1943 – Pan Roman Sachan
57 miejsce – nr 1064 – Pani Anna Biał
58 miejsce – nr 26 – Pan Paweł Lipa
59 miejsce – nr 1994 – Pani Agnieszka Wdowiak-Wołyńska
60 miejsce – nr 1663 – Pani Beata Kula
+ ostatnia kaczka – nr 1473 – Pani Agnieszka Jarecka

Wszystkich Zwycięzców, którzy nie odebrali jeszcze nagród, zapraszamy po ich odbiór do siedziby Stowarzyszenia „AGAPE” (ul. Bernardyńska 5) od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 19:00 do dnia 12 czerwca najpóźniej.
Do odebrania nagrody potrzebny jest los potwierdzający numer kaczki.

Jednocześnie przypominamy, że Zwycięzcą Wyścigu Kaczek może czuć się każda z osób, która wsparła inicjatywę zgłaszając się
do Wyścigu i pomagając dzieciom!
Każdy może odebrać swoją kaczkę z losem potwierdzającym
w siedzibie Stowarzyszenia „AGAPE” (ul. Bernardyńska 5)
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 19:00 (do dnia 29 maja).